Není jednoduché zorientovat se v poměrně široké nabídce soukromých školek a hlídacích center. Dali jsme na doporučení známých, kteří nám představili učitelku Barboru a nelitovali jsme. Dcera byla ve školce spokojená, její rozvoj jak po stránce jazykových znalostí v angličtině tak i osobních dovedností byl až překotně rychlý a přesto přirozený. Ač výukový program probíhal v angličtině, dcera byla velmi dobře připravena na vstup do běžné základní školy. 
Domů se nám vracelo spokojené, někdy i poměrně umazané dítko od každodenních aktivit venku, které se do školky každý den těšilo. 
Barboru rádi doporučíme i pro vaše dítě.

Zuzana Uherková

Barbora bola učiteľkou mojej dcéry Lili a bola to veľmi pozitívna skúsenosť. Lili i jej bývalé spolužiačky dodnes radi spomínajú na bezprostredný, kreatívny a priateľský prístup vďaka ktorému sa vždy tešili chodiť do škôlky. Barbora dokázala skĺbiť priateľský vzťah s deťmi a zároveň si u nich udržať rešpekt a pozornosť. Bolo to zásluhou veľkej invencie pri príprave programu ktorý dokázal deti zaujať.
Čo si zaslúži pozornosť je prepracovaný program v angličtine. V Prahe nie je veľa materských škôl ktoré sa tak dôsledne venovali výuke deti v angličtine. Veľký rozdiel je v tom, že angličtina nebola samostatný predmet, ale deti sa učili všetkému priamo v angličtine. To je zásadný rozdiel, pretože deti prijímajú tým pádom angličtinu ako niečo veľmi prirodzené. Potvrdenie efektívnosti tohto prístupu je, že dcéra získala výborný základ na ktorom mohla budovať a dnes úspešne študuje na 8 ročnom gymnáziu kde veľkú časť predmetov absolvuje v angličtine. 
Barboru ako učiteľku pre vaše deti môžem rozhodne odporučiť.

Ľubomír Červeňák

S Barborou, jako paní učitelkou jsem se poprvé setkala asi před 10 lety, kdy dcera Alžběta navštěvovala anglickou mateřskou školku na Nových Butovicích. Díky její trpělivosti, vstřícnosti a kreativitě se okamžitě stala milovanou Bárou. Alžbětě se líbily její výtvarné projekty, výlety do přírody i školky v přírodě na horách s výukou lyžování. A to vše v angličtině bez stresu a v pohodě. 
Alžběta angličtinu nikdy nevnímala jako něco nepřirozeného nebo nuceného. Naopak. Komunikace v angličtině ji nedělala nikdy žádné problémy. 
Kdybych měla další děti, bez obav bych je svěřila zase Báře.

Martina Literová

Markéta S. je jednou z těch krásných duší, ke které Vaše dítě okamžitě cítí důvěru a je s ní uvolněné a hravé od prvního okamžiku. Známe Markétu již několik let a naše čtyřletá dcera se na jejich společný čas vždycky moc těší, a to i třeba po měsících proluky, kdy cestujeme mimo zem. Co více, Markéta je vysoce zodpovědná, všestranně šikovná a její splněné profesní ambice dokazují houževnatost a schopnost dosáhnout cíle. Prostředí školky a zároveň její vlastní projekt je pro Markétu ideální kombinace; miluje děti a hravost, ale také má silné organizační schopnosti, smysl pro pořádek a touhu po osobním vývoji, jímž podnikání s partnery určitě je. Bez výhrad doporučuji Vyšehrad Monsters všem, kteří mají zájem o pražskou anglickou školku, vedenou laskavými expertkami v oboru!

Petra Sokolová

Barču znám již mnoho let a vím, že je to velmi milý, obětavý a schopný člověk, který vaše děti bude mít rád a bude se jim plně věnovat.
Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem s výukou angličtiny dětí, je to opravdu profesionál ve svém oboru.
Mluvím, ze svých vlastních zkušeností, protože v podstatě "odučila a vychovala" :-)) mé děti, které ji měly velmi rády a doteď na ni vzpomínají a když se zadaří, tak se sní i občas během roku setkají.
Obě dvě děti dnes plynně hovoří anglicky a syn v tomto roce zvládl i FCE zkoušky bez sebemenších provlémů.
Kdybych měla ještě někdy nějakého caparta, neváhala bych ani minutu a svěřila své dítko do péče paní učitelky Báry a jejích kolegyň.
Přeji tomuto úžasnému projektu hodně sil a hodně nových malých žáčků, pro které bude angličtina, ta nejpřirozenější věc na světě.

Gabriela Stránská

Please reload

Další reference najdete také na aglické verzi stránek.

 

Máte-li sami zkušenost s Vyšehrad Monsters nebo kýmkoli z členů týmu, budeme velmi rádi za referenci, kterou nám dovolíte uveřejnit a za kterou předem děkujeme.

Reference byla úspěšně odeslána, děkujeme!